image 1

CENA UBYTOVÁNÍ

(kód: ta11)

Ubytování jižní Čechy - Penzion u Bechyně v jižních Čechách - pokojUbytování jižní Čechy - Penzion u Bechyně v jižních Čechách - pokojUbytování jižní Čechy - Penzion u Bechyně v jižních Čechách - kulečníkUbytování jižní Čechy - Penzion u Bechyně v jižních Čechách - sál v mlýniciUbytování jižní Čechy - Penzion u Bechyně v jižních Čechách - restauraceUbytování jižní Čechy - Penzion u Bechyně v jižních Čechách - jaro v penzionuUbytování jižní Čechy - Penzion u Bechyně v jižních Čechách - pohled zvenkuUbytování jižní Čechy - Penzion u Bechyně v jižních Čechách - venkovní posezeníUbytování jižní Čechy - Penzion u Bechyně v jižních Čechách - nejbližší okolí penzionuUbytování jižní Čechy - Penzion u Bechyně v jižních Čechách - socha sv.Martina na bílém koni ve výklenku penzionuUbytování jižní Čechy - Penzion u Bechyně v jižních Čechách - pohled zvenkuUbytování jižní Čechy - Penzion u Bechyně v jižních Čechách - pohled zvenkuUbytování jižní Čechy - Penzion u Bechyně v jižních Čechách - tenisový kurtUbytování jižní Čechy - Penzion u Bechyně v jižních Čechách - pohled zvenkuUbytování jižní Čechy - Penzion u Bechyně v jižních Čechách - pohled zvenkuUbytování jižní Čechy - Penzion u Bechyně v jižních Čechách - cesty ideální pro cykloturistikuUbytování jižní Čechy - Penzion u Bechyně v jižních Čechách - pohled zvenkuUbytování jižní Čechy - Penzion u Bechyně v jižních Čechách - pohled zvenku
  sezóna a období Velikonoc mimosezóna
lůžko se snídaní 570 Kč/noc 490 Kč/noc
přistýlka 390 Kč/noc 370 Kč/noc
děti do 12 let se snídaní 285 Kč/noc 250 Kč/noc
děti do 3 let bez snídaně zdarma zdarma


Silvestrovský pobyt je min. na 3 noci  
lůžko se snídaní 630 Kč/noc, děti do 12 let 315 Kč/noc se snídaní.
Silvestrovský program není, pouze reprodukovaná hudba a sváteční menu.

Sezóna je od 1. 5. do 14.10. a velikonoce.
Na místě se hradí rekreační poplatek a poplatek za psa (100 Kč/den).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

______________________________________________________________________________

 

Zaujalo nás v Evropě

 

Česká pohoda nabízí pohodovou dovolenou na českém venkově. Místa jako stvořená pro pohodovou dovolenou jsou ale i jinde v Evropě. Na ta, která jsme již objevili bychom vás rádi upozornili.

Spoustu míst, kde najdete opravdu klid a soukromí je v Chorvatsku - především na chorvatských ostrovech. Na nich můžete strávit opravdu pohodovou dovolenou u moře. A nejkomornější je pak ubytování v soukromí v Chorvatsku - ubytování v "robinzonádách", na majácích, v apartmánech přímo na břehu moře, vesměs v klidných místech, nepostižených masovým turismem.