image 1

CENA UBYTOVÁNÍ

(kód: ta11)

Ubytování jižní Čechy - Penzion u Bechyně v jižních Čechách - pokojUbytování jižní Čechy - Penzion u Bechyně v jižních Čechách - pokojUbytování jižní Čechy - Penzion u Bechyně v jižních Čechách - kulečníkUbytování jižní Čechy - Penzion u Bechyně v jižních Čechách - sál v mlýniciUbytování jižní Čechy - Penzion u Bechyně v jižních Čechách - restauraceUbytování jižní Čechy - Penzion u Bechyně v jižních Čechách - jaro v penzionuUbytování jižní Čechy - Penzion u Bechyně v jižních Čechách - pohled zvenkuUbytování jižní Čechy - Penzion u Bechyně v jižních Čechách - venkovní posezeníUbytování jižní Čechy - Penzion u Bechyně v jižních Čechách - nejbližší okolí penzionuUbytování jižní Čechy - Penzion u Bechyně v jižních Čechách - socha sv.Martina na bílém koni ve výklenku penzionuUbytování jižní Čechy - Penzion u Bechyně v jižních Čechách - pohled zvenkuUbytování jižní Čechy - Penzion u Bechyně v jižních Čechách - pohled zvenkuUbytování jižní Čechy - Penzion u Bechyně v jižních Čechách - tenisový kurtUbytování jižní Čechy - Penzion u Bechyně v jižních Čechách - pohled zvenkuUbytování jižní Čechy - Penzion u Bechyně v jižních Čechách - pohled zvenkuUbytování jižní Čechy - Penzion u Bechyně v jižních Čechách - cesty ideální pro cykloturistikuUbytování jižní Čechy - Penzion u Bechyně v jižních Čechách - pohled zvenkuUbytování jižní Čechy - Penzion u Bechyně v jižních Čechách - pohled zvenku

 

 

dospělý

dítě 3 – 12 let

lůžko se snídaní

620 Kč/noc

310 Kč/noc

lůžko se snídaní/víkend

660 Kč/noc

320 Kč/noc

*Silvestr (min. 3 noci)

790 Kč/noc

390 Kč/noc

jednolůžkový pokoj

920 Kč/noc

děti do 3 let

zdarma bez nároku na služby

 *Silvestrovský program není, pouze reprodukovaná hudba a sváteční menu.

Velikonoce, vánoce, silvestr a státní svátky pobyty min. na 3 noci, jinak jsou možné víkendy, min. 2 noci.

Na místě se hradí rekreační poplatek a poplatek za psa (100 Kč/den).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

______________________________________________________________________________

 

Zaujalo nás v Evropě

 

Česká pohoda nabízí pohodovou dovolenou na českém venkově. Místa jako stvořená pro pohodovou dovolenou jsou ale i jinde v Evropě. Na ta, která jsme již objevili bychom vás rádi upozornili.

Spoustu míst, kde najdete opravdu klid a soukromí je v Chorvatsku - především na chorvatských ostrovech. Na nich můžete strávit opravdu pohodovou dovolenou u moře. A nejkomornější je pak ubytování v soukromí v Chorvatsku - ubytování v "robinzonádách", na majácích, v apartmánech přímo na břehu moře, vesměs v klidných místech, nepostižených masovým turismem.